Doğadan Gelen Mucize

Humicaderm Saç Bakım Şampuanı 250 ml

Awesome Image


Humicaderm Saç Bakım Şampuanı 250 ml --- 90 TL1-Saç ve saç derisini güçlendirmede yardımcı olur.
2-Saç ekimi sonrası hücrelerin yenilenmesine yardımcı olur.
3-Saç dökülmelerini önlemede yardımcı olur.
4-Saç derisindeki dermatik egzama ve sedef sorunlarını gidermede yardımcı olur.
5-Saç kıranı iyileştirmede yardımcı olur.
6-İçerisinde A,B,C,E ve P vitaminleri bulunur.

NOT:
Humik asit ve çeşitli esansiyel/herbal yağlar karışımı sampuan, saç ve saç derisi hastalıklarında uygulanması için tasarlanmıştır.

Humik asit menşeli şampuanın en önemli özellikleri saçtaki kırılma, beyazlanma, aşırı dökülme gibi problemleri çözerken saç derisinde bulunan konak (kepeklenme), kabuklanma, saç kıran (mantar), sedef, egzama gibi cilt problemlerini bertaraf etmesidir.

Ayrıca saç ve saç derisinde elektrolit dengesini sağlayarak saç kılını beslemektedir. Saç normal büyüme süresinden daha hızlı uzamaktadır. Melanin pigmenti yapmakla görevli melanosit hücreleri bu çalışma ile ortaya çıkan Humik Asit /Yağ Asidi kompleksi ile normal hayati fonksiyonlarını devam ettirerek saçın beyazlamasını engellemeye yardımcı olur.
İçeriğindeki humik madde ile saç dökülmesine neden olan enzimleri inhibe eder. Bu etkisi ile saç kökünün cansızlaşmasına neden olan hormon oluşumlarını engeller. Ayrıca saç diplerindeki kılcal kan damarlarını besler. Böylelikle saç dökülmesine engel olur. Sürekli ve düzenli kullanıldığında saç dökülmemesine yardımcı olur.
Saç tellerini kalınlaştırır, güçlendirir. Düzenli ve sürekli kullanımda ölmemiş saç foliküllerinin canlanmasına yardımcı olur.
Zayıflamış saç köklerini canlandırıp saça direnç, dolgunluk, parlaklık ve canlılık kazandırmasına yardımcı olur.
Saça kremsi bir yapı oluşturur saçların kolayca taranmasına yardımcı olur.
Önemli bir bölümü doğal maddelerden oluştuğu için ZEHİRLEME etkisi yoktur.
Biyolojik olarak rahatlıkla çabuk parçalanabilir durumdadır.Şimdi Satın Al

ÖNEMLİ UYARI: Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerinin tanıtımına dair sağlık beyanı kapsamında, kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal sınırlar içerisinde tanımını hatırlatmak isteriz. Kozmetik veya dermokozmetik ürün, insan vücudunun dış kısımlarına topikal veya ektopik uygulamalar için hazırlanmıştır. Ürünün esas fonksiyonu bu kısımların bütünlüğüne bakım yapmak daha iyi bir görünüm veya esans sağlamaktır. Kozmetik ve dermokozmetik ürünler ilaç değildir ve bu husus ürün ambalajlarımızda belirtilmiştir. İlaçların yerine geçmesi, hastalıklarda tedavi ve kür sağlama amaçlı kullanılması önerilmez ve ilaçlı tedavilerin yerine asla ikame edilmemelidir. Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin, hastalıklarda kür sağladığı tedavinin yerine geçeceği, kür sürecinde pozitif etken olduğu iddia edilemez. Hiçbir hastalıkta medikal tedavi amacı ile kullanılamaz. Sitemizde bulunan ürün açıklamaları ve içerikler, üreticiden gelen bilgi ve belgelere ayrıca etken maddeler hakkında yapılmış bilimsel yayınlara dayanmaktadır. Tüm bu bilgi ve açıklamalar bilgilendirme amaçlıdır, %100 olarak ürünün etkililiği hiçbir dermokozmetik üründe öne sürülemez.Cerrahi Harici En İyi Güzellik Yöntemlerinden Biri

Humic Asidin Cildi Tazeleyici Özelliği ile Yaşlanmanın ve Kırışıklıkların Önüne Geçin.

Bünye Dostu İçerikli

Bünye Dostu İçeriği ile Vücut Dostu Olup Majör Yan Etkiye Sebep Olmaz.

Lokal ve Kolay Uygulama

Krem Formları ile Ağrısız / Acısız Lokal ve Kolay Uygulama Sağlar.