Doğadan Gelen Mucize

Serravit Humik İçerikli Kapsül 60 Adet

Awesome Image


Serravit Humik İçerikli Kapsül 60 Adet --- 140 TL



BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİ VİRÜSLERE KARŞI KORUR VE GÜÇLENDİRİR.


Bağışıklık Sistemi Nedir?

Bağışıklık sistemi, vücudun enfeksiyonlarla mücadelesine yardımcı olan doğal bir savunma sistemidir. İşte bu sebepten ötürüdür ki bizlerin sağlıklı olmasını sağlayan faktör bağışıklık sistemimizdir.

Bağışıklık Sistemi Nasıl Güçlendirilir?

Bağışıklık sistemimiz bizleri, hastalığa neden olan mikroorganizmalara karşı savunur. Ancak bazı zamanlarda bu savunma yetersiz kalabilmektedir. Bağışıklık sistemi savunmasının yetersiz kalması, mikrobun vücudumuza girdiğinde bizleri kolaylıkla hasta etmesine neden olur.

Günlük hayatta birçok bakteri, virüs yabancı maddelere maruz kalırız. Bu durumda vücudumuz bu yabancı maddelere karşı direnç gösterir. Bu direncin etkisi vücudumuzu şimdiye kadar nasıl beslediğimiz ve nasıl baktığımızla orantılıdır.Eğer sağlıklı beslenip, günlük almamız gereken vitamin miktarlarını alıyor ve sağlığımız konusunda titiz davranıyorsak bağışıklık sistemimiz yani vücudumuzun yabancı maddelere karşı tepkisi o kadar büyük olur. Bağışıklık sistemi kısaca vücudumuzu hastalıklara ve dış etkenlere karşı koruyan bir kalkan görevi görür.


Virüs, insan hücresinden yüz kat daha küçük bir mikroorganizmadır. Gezegenimizde bulunan en yaygın biyolojik varlıktır. Onun amacı, vücudunuza girdiğinde sağlıklı hücrelere 'saldırmak'tır.

Bağışıklık sistemi o zaman virüsü işgalci olarak algılar ve hücrelere erişmeden önce onu yok etmek için aktive olur. Bu gerçekleşmezse 'enfeksiyon' olarak bilinen süreç başlar. Mikroorganizma bir hücreyi ele geçirdikten sonra, daha fazla oluşturmak için çoğalabilir.Bu, virüsün ne kadar hızlı olduğuna ve bağışıklık sisteminin ne kadar yavaş harekete geçtiğine bağlıdır.

İÇİNDEKİLER


1- POLİFENOLLÜ HUMİK: Humik Asit, bitkilerin ölmesi ve çürümeye başlaması ile oluşan humus toprağında yoğun olarak bulunan ve zehirli ağır metalleri absorbe edici özelliği bulunan organik bir bileşiktir.

Humik Asitlerin, en çok heyecan veren konularından birisi de insan vücudunda oldukça güçlü biçimde ve geniş yelpazede bağışıklık sistemini düzenlemesidir. Humik Asitler; virüslerin ,patojenlerin ve her türlü bakteriyel enfeksiyonun hücumundan sonra vücudun direncini arttırmaktır. Bundan dolayı bağışıklık sisteminin desteklemekle kalmaz aynı zamanda düzenlemektedir.


2- ÇİNKO: Çinko güçlü bir antioksidan mineralidir. Dolayısıyla bağışıklık sisteminin güçlenmesinde veya güçsüz düşüp hastalandığımızda daha hızlı toparlanmamızda önemli rol oynar.

3- DEMİR:Protein sentezi, enzim üretimi ve aktivitesi için gereklidir. Ayrıca hücrelere oksijen taşınmasına yardımcı olur.

4- SELENYUM: Bağışıklık sisteminin, DNA fonksiyonlarının ve tiroid bezinin sağlıklı işlemesi için gerekli olan çok önemli bir mineraldir. Vücut metabolizmasında bir antioksidan olarak hareket ederek erken yaşlanmayı önlemeye yardımcı olur.

5- MOLİBDEN: Zararlı sülfitleri parçalamaya ve toksinlerin vücutta oluşmasını önlemeye yardımcı olan enzimleri harekete geçirir.

6- MAGNEZYUM: Vücudun elektrolitlerinden biri olarak temel görevi , yiyecekleri enerjiye dönüştürme DNA ve RNA'yı oluşturma ve beyindeki nörotransmiterleri düzenler.

7- PROTEİN: Kas kütlesi oluşturmak için gerekli olan bir makro besindir.

8- KARBONHİDRAT: Makro besin ögelerinden biridir. Yani vücudun enerji ve kalori elde etmesini sağlar.

9- ENERJİ

10- 85 MİNERAL

VİTAMİNLER


1- A VİTAMİNİ : Özelikle solunum sistemi yolu enfeksiyonlarından koruyucu rolüyle etkisi kesin olarak kanıtlanmış bir vitamindir.

2- B VİTAMİNİ : Sinir sistemi ve cilt sağlığı için çok önemlidir.

3- C VİTAMİNİ : En temel koruyucularımızdan olan C vitaminini, suda eriyen ve vücudumuzda depolanmayan bir vitamin olduğu için günlük olarak alınması gereklidir.

4- E VİTAMİNİ : Vücuttaki serbest radikallere karşı hücreler tarafından kullanılır.

5- P VİTAMİNİ : Direncin artmasında ve kılcal damar geçirgenliğinin azalmasında önemli rol oynar.

6- FOLİK ASİT: B grubundan vitamindir. DNA sentezi ve hücre bölünmesi süreçlerinde önemli yeri olan bir vitamindir.



POLİFENOLLÜ HUMİK KAPSÜL


1- ANTİ-VİRAL : Virüslere etkili, virüslerin zararlı etkilerini önleyen.

2- ANTİ-OKSİDAN: Yağların oksidasyonunu yavaşlatan madde.

3- ANTİ-MİKROBİYAL : Mikroorganizmaları öldüren veya büyümeleri durduran bir madde.

4- ANTİ-BAKTERİYEL: Bakteri üremesini engelleyen.

5- ANTİ-TÜMÖR: Tümör meydana gelmesini engelleyen tümörün büyümesine engel olan.




-Dünyadaki tıp tarihinin duayeni olan HİPOKRAT'ın dediği gibi ''BESİNLER İLACINIZ, İLACINIZ BESİNLER OLSUN.. ''


KULLANIM ŞEKLİ:

-Yetişkinlerde günde iki defa yemeklerden sonra kullanılması tavsiye edilir.

-Çocuklarda günde bir defa yemekten sonra kullanılması tavsiye edilir.





Şimdi Satın Al

ÖNEMLİ UYARI: Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerinin tanıtımına dair sağlık beyanı kapsamında, kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal sınırlar içerisinde tanımını hatırlatmak isteriz. Kozmetik veya dermokozmetik ürün, insan vücudunun dış kısımlarına topikal veya ektopik uygulamalar için hazırlanmıştır. Ürünün esas fonksiyonu bu kısımların bütünlüğüne bakım yapmak daha iyi bir görünüm veya esans sağlamaktır. Kozmetik ve dermokozmetik ürünler ilaç değildir ve bu husus ürün ambalajlarımızda belirtilmiştir. İlaçların yerine geçmesi, hastalıklarda tedavi ve kür sağlama amaçlı kullanılması önerilmez ve ilaçlı tedavilerin yerine asla ikame edilmemelidir. Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin, hastalıklarda kür sağladığı tedavinin yerine geçeceği, kür sürecinde pozitif etken olduğu iddia edilemez. Hiçbir hastalıkta medikal tedavi amacı ile kullanılamaz. Sitemizde bulunan ürün açıklamaları ve içerikler, üreticiden gelen bilgi ve belgelere ayrıca etken maddeler hakkında yapılmış bilimsel yayınlara dayanmaktadır. Tüm bu bilgi ve açıklamalar bilgilendirme amaçlıdır, %100 olarak ürünün etkililiği hiçbir dermokozmetik üründe öne sürülemez.



Cerrahi Harici En İyi Güzellik Yöntemlerinden Biri

Humic Asidin Cildi Tazeleyici Özelliği ile Yaşlanmanın ve Kırışıklıkların Önüne Geçin.

Bünye Dostu İçerikli

Bünye Dostu İçeriği ile Vücut Dostu Olup Majör Yan Etkiye Sebep Olmaz.

Lokal ve Kolay Uygulama

Krem Formları ile Ağrısız / Acısız Lokal ve Kolay Uygulama Sağlar.