Doğadan Gelen Mucize

Hakkımızda

Awesome Image

2008 yılından bu yana dermokozmetik ve kozmetik sektöründe birçok spesifik ürünlerin satışını yapmak üzere yola koyulduk. Yıllar içinde bu sektörde bilgi ve tecrübe sahibi olduk.Birçok yurt dışı menşeli ürün sattık ancak hayalimizde her zaman ham madde rezervi Türkiye de olan her şeyi ile tamamen yerli bir ürünü ortaya çıkarmak olmuştur. Çıkaracağımız bu ürünün yurt içinde kullanımı yanı sıra yurt dışına satarak ülke ekonomisine katkı sağlamak bizi daha çok heyecanlandırdı.

Dünyadaki gelişmeleri takip ettiğimizde bilimsel olarak çalışmaları yapılmış ve bilim adamlarının onayını almış ve dünyada bazı nadir ülkelerin (Rusya, Macaristan, Hindistan, Kazakistan, Kırgızistan, Özbekistan, Nepal, Afganistan) yüksek kayalıklı dağlarında bulunabildiğini öğrendiğimiz polifenollü mumiyo humik madde rezervinin dünyada Rusya'dan sonra en büyük ikinci rezervinin ülkemizde olduğunu öğrenince heyecanımız daha da arttı. Bu konu üzerinde daha çok yoğunlaştık ülkemizde bu konuda bilimsel çalışmaları olan bilim adamlarına danışarak derinlemesine araştırıp Ar-Ge çalışması içerisine girdik. 2015 yılında başlamış olduğumuz Ar-Ge çalışmalarımızı 2019 yılında sonlandırarak ürünlerimizi ortaya çıkardık.

Ürünlerimizi ücretsiz olarak kullanıcıların test onayına sunduk. Herkesin çok memnun kaldığını gördüğümüzde doğru yolda olduğumuzu anladık. Bizim için en önemli olan olmazsa olmazımız kullanıcıların ürünlerimiz hakkında ki memnuniyeti ve bu memnuniyetlerini olumlu olarak çevresine anlatması ve tavsiye etmesidir. Bu bizim en büyük birinci hedefimizdir.

İkinci büyük hedefimizde güven veren bir marka olarak Humicaderm'i herkesin tavsiye ettiği güvenli bir marka imajını oluşturarak yurt içi ve yurt dışındaki kullanıcılara ulaşarak çok büyük bir aile kurmaktır.

Ürünlerimizin içeriğindeki ana madde olan Polifenollü Mumiyo Humik maddesi dünyada ki diğer ülkelerde 'Mumiyo-Mumio-Mumijo-Shilajit-Dağların Gözyaşları' bilinmektedir.

Polifenollü Mumiyo Humik maddesi hakkında bilgi edinmek için sitemizdeki bilimsel makaleleri, videoları ve slaytları inceleyebilirsiniz.

Herkesin bildiği üzere internette satılan ürünlerin gerçekten faydası olanların yanı sıra hiçbir fayda sağlamayan sahte ürünlerde mevcut. Bu konuda kullanıcıların çok iyi araştırma yapıp ona göre ürün almalarını ve mağdur duruma düşmemelerini tüm samimiyetimizle vurgulamak isteriz.

'Polifenollü Mumiyo Humik Maddesi' Avrupa Birliği Ülkeleri kozmetik içerikler listesinde (Cosing/Cosmetics Ingredients) cilt onarıcı olarak yer almaktadır.

Sadece bir patron vardır; oda müşteridir. Müşteri parasını sadece başka bir markaya harcayarak, şirketteki herkesi kovabilir. (Sam Walton)

HUMİCADERM AİLESİ

5

Humicaderm

1.2K

Memnun Kullanıcı

6000

Ürün Gönderildi

2400

Geribildirim

Humicaderm Ürünleri

Humic Asit, Mumiyo ve Shilajit Adlarıyla da Bilinir ve "Dağların Gözyaşları" Anlamına Gelir.
Doğadan Gelen Humic Mucizesini İçeren Ürünlerimize Göz Atın

Cerrahi Harici En İyi Güzellik Yöntemlerinden Biri

Humic Asidin Cildi Tazeleyici Özelliği ile Yaşlanmanın ve Kırışıklıkların Önüne Geçin.

Bünye Dostu İçerikli

Bünye Dostu İçeriği ile Vücut Dostu Olup Majör Yan Etkiye Sebep Olmaz.

Lokal ve Kolay Uygulama

Krem Formları ile Ağrısız / Acısız Lokal ve Kolay Uygulama Sağlar.