Doğadan Gelen Mucize

MUMİYO HUMİK TABLET

Awesome Image


MUMİYO HUMİK TABLET
--- 200 TL.
MUMİYO HUMİK TABLET 700 mg VE MUMİYO SIVI 100 ml GIDA TAKVİYESİNİN DESTEKLEDİĞİ VE YARDIMCI OLDUĞU UNSURLAR
1-) Mumiyoda bulunan mineraller, mineral takviyeleri ile aynı değildir. Bu mineraller iyonik formda ve daha önce zengin bitki yaşamı tarafından absorbe edilmiş ve tekrar dünyaya dönmüşlerdir. Mumiyoda 85'ten fazla mineral, amino asit, A, B, C ve P (sitrinler) vitaminleri bulunmaktadır. Ayrıca kobalt, bakır, nikel, demir, çinko, manganez, krom, sodyum, potasyum, magnezyum, kadmiyum, bizmut, molibden gibi elementler de içeren mumiyo, mineraller, vitaminler, humik ve fulvik asitten başka bir çok değerli fito-besinleri taşır.
2-) Çok güçlü bir antioksidan özelliği olmasından dolayı hücre bağışıklığını uyarır ve dengeli olmasını destekler. Vücutta üretilen zararlı oksijen türlerini polifenolik gurupları vasıtası ile bertaraf eder. Bağışıklık sisteminin dengeli olmasına yardımcı olur.
3 -) Vücutta Detoksifikasyon yaparak organizmanın kendisine zararlı olan toksik maddelerden arınmasına yardımcı olarak kanser olma riskinin azalmasına yardımcı olur.
4 -) Sigaranın akciğerlere vermiş olduğu zararların azalmasına ve tıkanmış bronşların hızlı bir şekilde temizlenmesini sağlamaya yardımcı olarak KOAH , astım bronşit ve nefes darlığı gibi problemlerin oluşmasını önlemeye yardımcı olur. Kanser oluşma riskini minimize eder. 5 -) Kolejen sentezini hızlandırarak kolejen seviyesinin artmasına yardımcı olur.
6 -) Polifenol yapıları sayesinde iltihaplanma ve enfeksiyonlara karşı vücudun savunma sistemini destekler.
7 -) Anti-viral, Anti-mikrobiyal, Anti-bakteriyel özellik göstermesi sebebiyle birçok bakteri ve virüs türüne karşı engelleyici özellik göstermektedir.
8 -) Anti-tümör etkisi ile kanser tedavisi sürecinde ve sonrasında güçlü bir destek sağlar.
9 -) Hücrelerimizin sağlıklı bir yapıda ve sağlık bir şekilde çalışmasına yardımcı olur. Kemoterapi ve radyoterapi uygulamaları sonrası ortaya çıkan olumsuz yan etkilerin oluşmamasına yardımcı olur.
10 -) Mumiyo demir minerali bakımından çok zengindir. Anemi yada Kansızlık gibi rahatsızlıklara karşı destekleyici bir üründür.
11 -) Kan damarlarının sağlıklı bir şekilde çalışmasına yardımcı olarak damar içerisinde plaklanma, damar sertliği veya damarlarda yağ birikintisi gibi olumsuz sağlık sorunlarının oluşmamasına ve tansiyonun normal seviyelerde kalmasına yardımcı olur.
12 -) iyi ve kötü kolesterolün dengeli bir seviye olmasına yardımcı olur.
13 -) Kronik yaraların hızlı bir şekilde kapanabilmesi için vücut içine oral yolla almamız gereken VİTAMİNLER, MAKRO VE MİKRO MİNERALLER ve AMİNOASİTLER MUMİYO HUMİK ASİT takviyesi içerisinde yeterli miktarda mevcuttur.
14 ) Mumiyo Humik madde Anti-diyabetik etki gösterir. Düzenli ve uzun süreli kullanımda kan şekerinin dengeli bir seviyede olmasına yardımcı olur. Şeker hastaları insülin kullandıkları için uzun vadede karaciğer ve böbreklerde geri dönüşü olmayan büyük hasarların oluşmasına maruz kalabilmektedirler.
15 -) Reflü, Ülser, Kabızlık , Hazımsızlık ,irtabıl Bağırsak Sendromu, ülseratif kolit gibi rahatsızlıklara karşı sindirim sisteminin dengeli çalışmasına yardımcı olur.
16-) Karaciğeri toksinlerden temizlenmesine yardımcı olur. Karaciğer oluşan Yağlanma ve hasarın sağlıklı bir düzeye gelmesini destekler.
17 -) Menopoz döneminin rahat bir şekilde atlatılmasına yardımcı olur.
18 -) Erkeklerin toplam sperm sayısında ve sperm hareketliliğinde istatistiksel olarak anlamlı artışlar gözlemlenmiştir. Libidonun artmasını ve cinsel performansın sağlıklı bir seviyeye ulaşmasına yardımcı olur.
19 -) Eklem iltihaplanması (Romatoit Artrit ), Eklem kireçlenmesi (Osteoartrit) , Fibromiyalji ve romatizmal rahatsızlıklara karşı destekleyici bir üründür.
20 -) Kemik erimesi ve sonrasındaki şikayetlere karşı destekleyici bir üründür.
21 -) Mumiyonun temel maddesi olan humik ve fulvik asit hücre zarının sağlıklı bir yapıda olmasına yardımcı olarak aldığımız besinlerin tüm hücrelerimizde daha sağlıklı bir şekilde işlenmesine ve organların daha sağlıklı bir yapıda olmasına yardımcı olur.
22 -) Mumiyoda bulunan humik ve fulvik asit, hasarlı hücrelerdeki elektriksel dengeyi yeniden kurma becerisine sahiptir. Humik ve Fulvik asit, mumiyo humik tablet içerisinde doğal ve saf halinde bulunur.
23 -) Mumiyo , Hücre duvarlarını genişleterek, mineralleri hücrelerin en derin köşelerine kadar taşır. Mineraller aynı zamanda vitaminlerin özümsenmesinde katalizör olarak görev yaparlar. Yetersiz mineral takviyesi ise vitamin eksikliği anlamına gelir.
24 -) Mumiyo humik tablet içeriğinde tamamen organik toprak bazlı PROBİYOTİKLER de mevcuttur. Probiyotikler; enfeksiyona ve hastalıklara sebep olan bakterilerin aksine, sindirim sistemi ile deri başta olmak üzere çeşitli vücut sistemlerinin dengeli bir biçimde çalışmasına yardımcı olan yararlı bakteri ve mayalardır. Mumiyo, floramızdaki zararlı bakterilerin azalmasına yaralı bakterilerin artmasına yardımcı olur.
25 -) Vücutta canlılığı azaltan toksik kimyasalların birikmesini önleyerek enerji düzeyinin artmasına yardımcı olur.
26 -) Vücudumuzu çevredeki radyasyon ve kirlerden korur. Üstün bağlama kabiliyetleri sayesinde ağır metallerin ve radyoaktif maddelerin zararlı etkilerini bertaraf eder. KULLANIM ŞEKLİ Günde 2 defa sabah ve akşam yemeklerinden 1 saat önce veya 3 saat sonra 1 er tablet kullanılması önerilir. normal rahatsızlıklarda ilk 10 gün SABAH VE AKŞAM 2 şer TABLET, daha sonra SABAH VE AKŞAM birer tablete düşürülmesi tavsiye olunur. Kronik rahatsızlıklarda ise 3 ay boyunca sabah, öğle ve akşam olmak üzere 3 er adet kullanılması tavsiye olunur.Şimdi Satın Al

ÖNEMLİ UYARI: Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerinin tanıtımına dair sağlık beyanı kapsamında, kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal sınırlar içerisinde tanımını hatırlatmak isteriz. Kozmetik veya dermokozmetik ürün, insan vücudunun dış kısımlarına topikal veya ektopik uygulamalar için hazırlanmıştır. Ürünün esas fonksiyonu bu kısımların bütünlüğüne bakım yapmak daha iyi bir görünüm veya esans sağlamaktır. Kozmetik ve dermokozmetik ürünler ilaç değildir ve bu husus ürün ambalajlarımızda belirtilmiştir. İlaçların yerine geçmesi, hastalıklarda tedavi ve kür sağlama amaçlı kullanılması önerilmez ve ilaçlı tedavilerin yerine asla ikame edilmemelidir. Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin, hastalıklarda kür sağladığı tedavinin yerine geçeceği, kür sürecinde pozitif etken olduğu iddia edilemez. Hiçbir hastalıkta medikal tedavi amacı ile kullanılamaz. Sitemizde bulunan ürün açıklamaları ve içerikler, üreticiden gelen bilgi ve belgelere ayrıca etken maddeler hakkında yapılmış bilimsel yayınlara dayanmaktadır. Tüm bu bilgi ve açıklamalar bilgilendirme amaçlıdır, %100 olarak ürünün etkililiği hiçbir dermokozmetik üründe öne sürülemez.Cerrahi Harici En İyi Güzellik Yöntemlerinden Biri

Humic Asidin Cildi Tazeleyici Özelliği ile Yaşlanmanın ve Kırışıklıkların Önüne Geçin.

Bünye Dostu İçerikli

Bünye Dostu İçeriği ile Vücut Dostu Olup Majör Yan Etkiye Sebep Olmaz.

Lokal ve Kolay Uygulama

Krem Formları ile Ağrısız / Acısız Lokal ve Kolay Uygulama Sağlar.