Doğadan Gelen Mucize

MUMİYO HUMİCADERM CiLT ONARICI KREM

Awesome Image


MUMİYO HUMİCADERM CiLT ONARICI KREM
--- 150 ml. 480TL.MUMİYO HUMİK KREM NE İÇİN KULLANILIR ?

Cilt yüzeyinde ve cilt altında oluşan deformasyonlar ile kemik, eklem ve bağ dokusundaki rahatsızlıklarda Fitoterapik olarak destek sağlamaya yardımcı olur.

1-)Kronik Diyabetik (ŞEKER) Yarasının hızlı bir şekilde kapanmasına yardımcı olur
2-)Yatak Yarasının (BASI YARASI) hızlı bir şekilde kapanmasına yardımcı olur
3-)Venöz ülser nedeni ile oluşan yaranın kapanmasına yardımcı olur
4-)EGZAMA rahatsızlığında Anti-inflamatuar özelliği sayesinde kısa sürede etkisini göstererek şikayetlerin ortadan kakmasına yardımcı olur.
5-)El - Ayak Tırnak mantarı rahatsızlığının giderilmesine ve kaşıntı şikayetlerinin bitmesine yardımcı olur.
6-)1.ci ve 2.ci derece yanıkların tedavisinde yardımcı olur.
7-)Ödem ve Şişlik gibi rahatsızlıkların giderilmesine yardımcı olur
8-) Kıl dönmesi rahatsızlığında ameliyata gerek kalmadan çok kısa sürede problemin ve şikayetlerin ortadan kalkmasına yardımcı olur.
9-) Dış Hemoroid (BASUR ) rahatsızlığından kaynaklı şikayetlerin, çok kısa sürede ortadan kalkmasına yardımcı olur

MUMİYO HUMİCADERM KREMİN ESTETİK OLARAK YÜZ BÖLGESİNDEKİ ETKİLERİ
1 -Yaşlılık görünümünü giderir ( Anti-Aging )
2- Sağlıksız ölü deriyi yeniler ( Peeling )
3- Deri yüzündeki zehirli maddeleri yok eder. ( Detoks )
4- Derinin eski ve sağlıklı rengine dönmesini sağlar. ( Toning)
5-Derinin kadifemsi ve pürüzsüz olmasını sağlayarak daha hafif hissedilmesini sağlar.
6- Temizleme özelliğiyle, ölü hücreleri yeniler, cildi sıklaştırır, kırışıklıkları azaltır.
7- Akne, sivilce, siyah nokta ve güneş lekelerini ortadan kaldırır.
8- Tamamen bitkisel içerikli doğal nemlendirici özelliğiyle cildi her zaman nemli tutar.

MUMİYO HUMİCADERM CİLT ONARICI KREMİN İÇERİĞİNDE NELER BULUNUR ?

1-)MUMİYO HUMİK ASİT (SODIUM HUMATE )
- Mumiyo Hümik asit, 80 milyon yıllık devam eden bir nemlendirme sürecinin yan ürünüdür.
- Humat (mumiyo hümik asitten türetilen) olarak bilinen bir yan ürün oluşturan doğal bir jeolojik süreçtir.
- Antik deniz yosunu, bitki, bitki örtüsü ve meyve ağaçlarının zamanla sıkışması şeklinde gerçekleşir. Organik bileşiklerin 80 milyon yıl boyunca basınç ve sıcaklık gibi jeolojik koşullarla bir araya getirilmesi, Mumiyo hümik asidin en özel ve eşsiz bir madde olmasını sağlayan en büyük özelliktir. - Eski deniz yosunu ve bitki örtüsü çok uzun bir süre önce dünyanın bazı bölgelerine gömüldükten sonra bu bitkiler ve deniz yosunu, insan sağlığına büyük ölçüde fayda sağladığı kanıtlanmış yeni maddeler oluşturmuştur.
- 3 bin yıllık bir geçmişe sahip olan mumiyo (dağların gözyaşları), yüksek bölgelerde, dağlarda ve mağaralarda yetişen şifalı bitkilerin, doğal etkiler sonucu zamanla sertleşmesi ve dönüşmesi ile oluşan siyah renkli bir tortudur.
- Doğada bulunan doğal mineralleri içerisinde barındıran bu madde, birçok ülkede bitkisel tıpta kullanılmıştır. Vücudun ihtiyacı olan tüm vitamin ve mineraller, bu maddede bulunmaktadır.
- Eski çağlarda kemik, eklem, romatizma ve diş hastalıklarının tedavisinde yaygın olarak kullanılan mumiyo maddesinden günümüzde gıda takviyesi ve krem yapılmaktadır.

- İbn-i Sina , El Kanun fı'tTıb (Tıbbın Kanunu) adlı eserinde MUMİYO (Humik asit ) maddesinin virüsleri ve tümörleri bertaraf etme kabiliyetine sahip olduğunu yazmıştır.
- İbn-i Sina Batılılarca, hekimlerin önderi olarak bilinir. BÜYÜK ÜSTAD ismi ile tanınır. İbn-i Sina, tıp alanında yedi asır boyunca temel kaynak eser olarak süre gelen El Kanun fı'tTıb (Tıbbın Kanunu ) adlı kitabı ile ünlenmiş ve bu kitap Avrupa Üniversitelerinde 17. Asrın ortalarına kadar tıp biliminde temel eser olarak okutulmuştur.

- Yeni bir keşif değildir. Mumiyo Humik Asitlerden ilk defa 1761 yılında Gottschalk Wallerius tarafından yayınlanan ilk bir makale de söz edilmiştir ve daha sonra 1786 da K. Archard tarafından detaylı bir şekilde incelenmiştir. Bilim adamları daha sonraki yıllarda Humik asit üzerindeki çalışmalarını yoğunlaştırıp değişik zamanlarda sağlık alanındaki faydalarını deneylerle ispatlamışlardı.

- Mumiyo Humik asitler tamamen ayrışmış organik yaşam kalıntılarıdır. Koyu kahve renginde olan biyomoleküllerdir.

- Mumiyo Humik asit alkali çözeltilerde çözülebilen birçok farklı organik asitin kompleks karışımını ifade eden geniş bir terimdir.

- Bir ahtapotun kolları gibi çoklu fonksiyonel gurupları bulunmaktadır.

- En etkili kolları POLİFENOLLER, POLİKARBOKSİLİKLER VE KİNONLAR dır.

- Doğal olarak topraklarda, turbalarda, okyanuslarda ve akarsularda doğanın yaşam döngüsünün bir parçası olarak bulunurlar.

- Mumiyo Humik organik madde Avrupa ülkeleri içerisinde Alternatif tıp alanında bilimsel olarak faydalarını onaylayan ayrıca sağlık alanında,kullanılmasını kabul eden ve üretimini yapan ilk ülke ALMANYA dır.

-Mumiyo Humik organik madde ,Dünyada sağlık, kozmetik, Dermakozmetik tarım ve hayvancılık alanlarında kullanılmaktadır. TÜRKİYE de bu maddenin rezervi bulunmuş ve yapılan çalışmalar sonucunda 2010 yılından itibaren tarımda kullanılmaya başlanmıştır.

2019 yılından itibarende CİLT ONARICI KREM, ŞAMPUAN ve GIDA TAKVİYESİ ürünleri olarak üretilmeye ve kullanılmaya başlanmıştır.

Dünyada Mumiyo humik organik madde rezervine sahip ülkeler KIRGIZİSTAN, KAZAKİSTAN, ÖZBEKİSTAN, ALMANYA, ABD, RUSYA, ÇİN, HİNDİSTAN, MACARİSTAN ve G.AFRİKA dır.Bu maddenin bulunduğu ülkelerde MUMİYO, MUMİO, MUMİA, MUMİE, MUMİJO, SHİLAJİT , HUMİK ASİT, HUMİC ACİD gibi isimler verilmiştir.2-) HYDROLYZED COLLEGEN
( HİDROLİZE KOLOJEN), doğada sadece insan ve hayvanların vücudunda bulunan bir protein türü olan kolajenin bir formudur ve vücuda kolajen takviyesi yapma amacıyla kullanılmaktadır.)

3-) HYALURONİC ACİD ( HYALURONİK ASİT )
Cildin ve dokuların iyi yağlanmasına, nemli kalmasına yardımcı olan bir maddedir. Aynı zamanda bir nemlendiricidir. Çevreden nem alan ve ciltte nemlenmeyi artıran bir cilt bakım bileşenleri kategorisidir.

4-) CANNABİS SATİVA SEED OİL ( KENEVİR YAĞI )
Sivilceleri kurutur ve var olan lekelerin geçmesini sağlar. Deri üzerindeki egzamaların kaşıntısını alır ve pul pul olan derinin toparlanmasını sağlar. Saç ve tırnakları besler Tahriş ve yanık lekelerinin tedavi edilmesine yardımcı olur.
İçerdiği Omega 6 yağ asidi olan gama linoleik asit cildi yeniler ve yorgun görüntünün giderilmesini sağlar.

5-) ALOE BARBADENSİS LEAF EXTRACT ALOE VERA
Yaralar, Cilt ve iltihap rahatsızlıklarında , durumların ve semptomların tedavisinde, kontrol altına alınmasında, önlenmesinde ve iyileştirilmesinde kullanılır. Yumuşatıcı ve nemlendirici özelliklere sahiptir. Hasar görmüş cildin yenilenmesini hızlandırır.Şimdi Satın Al

ÖNEMLİ UYARI: Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerinin tanıtımına dair sağlık beyanı kapsamında, kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal sınırlar içerisinde tanımını hatırlatmak isteriz. Kozmetik veya dermokozmetik ürün, insan vücudunun dış kısımlarına topikal veya ektopik uygulamalar için hazırlanmıştır. Ürünün esas fonksiyonu bu kısımların bütünlüğüne bakım yapmak daha iyi bir görünüm veya esans sağlamaktır. Kozmetik ve dermokozmetik ürünler ilaç değildir ve bu husus ürün ambalajlarımızda belirtilmiştir. İlaçların yerine geçmesi, hastalıklarda tedavi ve kür sağlama amaçlı kullanılması önerilmez ve ilaçlı tedavilerin yerine asla ikame edilmemelidir. Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin, hastalıklarda kür sağladığı tedavinin yerine geçeceği, kür sürecinde pozitif etken olduğu iddia edilemez. Hiçbir hastalıkta medikal tedavi amacı ile kullanılamaz. Sitemizde bulunan ürün açıklamaları ve içerikler, üreticiden gelen bilgi ve belgelere ayrıca etken maddeler hakkında yapılmış bilimsel yayınlara dayanmaktadır. Tüm bu bilgi ve açıklamalar bilgilendirme amaçlıdır, %100 olarak ürünün etkililiği hiçbir dermokozmetik üründe öne sürülemez.Cerrahi Harici En İyi Güzellik Yöntemlerinden Biri

Humic Asidin Cildi Tazeleyici Özelliği ile Yaşlanmanın ve Kırışıklıkların Önüne Geçin.

Bünye Dostu İçerikli

Bünye Dostu İçeriği ile Vücut Dostu Olup Majör Yan Etkiye Sebep Olmaz.

Lokal ve Kolay Uygulama

Krem Formları ile Ağrısız / Acısız Lokal ve Kolay Uygulama Sağlar.