Doğadan Gelen Mucize

MUMİYO HUMİCADERM ŞAMPUAN

Awesome Image


MUMİYO HUMİCADERM ŞAMPUAN
--- 250 ml. 180 TL.ÜRÜNLERİMİZİ TEMİN ETMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKLERE TIKLAYABİLİRSİNİZ
www.hepsiderman.com
www.dogadaneczane.com
www.burdasaglik.com
www.dogalsifaurunleri.com

Mumiyo Humicaderm Şampuan saç dökülmesi problemi olanlar için, saçlarını korumak isteyenler için, daha güçlü ve dirençli saçlara kavuşmak isteyenler için özel olarak formüle edilmiş mumiyo humik asit ile fitoterapik yağlardan formüle edilmiş şampuandır.
Fitoterapik yağlar ile polifenollerin homojen karışımı Mumiyo Humicaderm Şampuanda mükemmel sağlanmıştır.
İçeriğindeki fitoterapik yağlarda doğal olarak bulunan aktif maddeler ile saçların dökülmesine karşı etkilidir. Saçları daha canlı, parlak ve hacimli hale getirir. Saç ve saçlı deriye daha sağlıklı bir görünüm kazandırır.
Mumiyo Humicaderm Şampuan'ın üstün performansının yanı sıra, diğer saç bakım yöntemleri ve şampuanlarla ile karşılaştırıldığında kullanımı son derece kolay ve zahmetsizdir.

MUMİYO HUMİCADERM ŞAMPUAN NE İÇİN KULLANILIR ?
1-)Seboreik dermatit rahatsızlıklarında çok etkilidir.Genellikle saçın uzadığı veya yağların üretildiği bölgeleri etkiler. Bunlar sebumun salgılandığı alanlardır. Bu dermatit, pullu ve kuru bir görünüme sahiptir ve cildinizdeki mayaya verilen reaksiyondan kaynaklanabilir.
2-) Nörodermatit rahatsızlıklarında çok etkilidir. Nörodermatit atopik dermatite benzer özellikler gösterir. Çoğunlukla farklı türlerde egzama veya sedef hastalığı olan insanlarda görülür. Bacak bölgesi, kollar, kafa derisi, boyun kısmı, ayağın taban kısmı veya üreme organlarında kalın, pul pul lekeler oluşur. Oluşan bu lekeler çok kaşıntılı dır ve enfeksiyon riski yaratır buna en büyük sebep strestir.
3-) Saç derisinde oluşan SEDEF ve MANTAR rahatsızlıklarında çok etkilidir.
4-) İçeriğindeki humik asit ile saç dökülmesine neden olan enzimleri inhibe eder. Bu etkisi ile saç kökünün cansızlaşmasına neden olan hormon oluşumlarını engeller.Ayrıca, saç diplerindeki kılcal kan damarları besler. Böylelikle saç dökülmesine engel olur.
5-) Saç tellerini kalınlaştırır, güçlendirir. Düzenli ve sürekli kullanımda ölmemiş saç foliküllerinin canlanmasına yardımcı olur.
6-) Sürekli ve düzenli kullanımda saç dökülmesini engeller.
7-) Zayıflamış saç köklerini canlandırıp saça direnç, dolgunluk, parlaklık ve canlılık kazandırır.
8-) Kepeği azaltır ve yeniden oluşumunu önler.
9-) Melanin hücrelerini düzenleyerek saçın orijinal rengini muhafaza eder. Erken beyazlamayı önler.
10-) Saç derisinde oluşan saçkıran rahatsızlığının giderilmesine yardımcı olur.

MUMİYO HUMİCADERM ŞAMPUANIN ÖZELLİKLERİ ?
1-)Kolayca durulanır.
2-)Yıkama bittikten sonra havalı saçlar sağlar.
3-)Saça kremsi bir yapı oluşturur.
4-)Saçların kolay taranmasını sağlar.
5-)Hoş bir koku verir.
6-)Önemli bir bölümü doğal maddelerden oluştuğu için zehirleme etkisi yoktur.
7-)Biyolojik olarak rahatlıkla çabuk parçalanabilir durumdadır.

MUMİYO HUMİK ŞAMPUAN İÇERİĞİNDE BULUNAN VİTAMİNLER
A - B1 - B6 - B12 - D2 - E- K1 - K2 - C - P ( SİTRİNLER )

MUMİYO HUMİCADERM ŞAMPUANIN İÇERİĞİ ?
1-)Mumiyo Humik Madde (Sodyum Humat)
2-)Lauryl Glucoside (Yüzey Aktif Madde)
3-)Betain (Yüzey Aktif Madde)
4-)Fitoterapik Yağlar (Çörek Otu Yağı, Susam Yağı, Tatlı Badem Yağı, Zeytin Yağı, Defne Yağı(Esans), Defnegar Yağı, Havuç Yağı, Kayısı Yağı)
5-)Gliserin
6-)Carbopol (Kıvamlaştırıcı)
7-)Phenoxyethanol (Koruyucu)Şimdi Satın Al

ÖNEMLİ UYARI: Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerinin tanıtımına dair sağlık beyanı kapsamında, kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal sınırlar içerisinde tanımını hatırlatmak isteriz. Kozmetik veya dermokozmetik ürün, insan vücudunun dış kısımlarına topikal veya ektopik uygulamalar için hazırlanmıştır. Ürünün esas fonksiyonu bu kısımların bütünlüğüne bakım yapmak daha iyi bir görünüm veya esans sağlamaktır. Kozmetik ve dermokozmetik ürünler ilaç değildir ve bu husus ürün ambalajlarımızda belirtilmiştir. İlaçların yerine geçmesi, hastalıklarda tedavi ve kür sağlama amaçlı kullanılması önerilmez ve ilaçlı tedavilerin yerine asla ikame edilmemelidir. Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin, hastalıklarda kür sağladığı tedavinin yerine geçeceği, kür sürecinde pozitif etken olduğu iddia edilemez. Hiçbir hastalıkta medikal tedavi amacı ile kullanılamaz. Sitemizde bulunan ürün açıklamaları ve içerikler, üreticiden gelen bilgi ve belgelere ayrıca etken maddeler hakkında yapılmış bilimsel yayınlara dayanmaktadır. Tüm bu bilgi ve açıklamalar bilgilendirme amaçlıdır, %100 olarak ürünün etkililiği hiçbir dermokozmetik üründe öne sürülemez.Cerrahi Harici En İyi Güzellik Yöntemlerinden Biri

Humic Asidin Cildi Tazeleyici Özelliği ile Yaşlanmanın ve Kırışıklıkların Önüne Geçin.

Bünye Dostu İçerikli

Bünye Dostu İçeriği ile Vücut Dostu Olup Majör Yan Etkiye Sebep Olmaz.

Lokal ve Kolay Uygulama

Krem Formları ile Ağrısız / Acısız Lokal ve Kolay Uygulama Sağlar.